Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


ΑΤΤΙΚΗΣ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
3) ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)
4) ΠΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5) ΔΕΔΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6) ΚΑΡΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7) ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)
8) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
9) ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10) ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
11) ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
13) ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
14) ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15) ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
16) ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17) ΝΤΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
18) ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ)
19) ΡΟΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ)
2) ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
3) ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4) ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5) ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8) ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9) ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10) ΚΑΡΔΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)
11) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ
12) ΚΑΒΕΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)
13) ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
14) ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15) ΚΟΣΜΙΔΗ ΕΥΡΩΠΗ
16) ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
17) ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
18) ΤΖΙΛΑΒΗ-ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑΤΑ)
19) ΤΣΩΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ
2) ΧΡΗΣΤΟΥ - ΓΕΡΜΕΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
3) ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5) ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7) ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
8) ΒΟΡΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
9) ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10) ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
11) ΚΑΤΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ
12) ΜΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
13) ΚΑΤΟΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
14) ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΤΣΙΟΔΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
4) ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ
5) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
6) ΚΑΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7) ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ (ΜΥΡΤΩ)
8) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ - ΜΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)
9) ΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10) ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΑ)
11) ΚΟΜΗΝΕΑ ΣΟΦΙΑ
12) ΒΙΡΒΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
13) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑ
14) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15) ΦΩΚΑΣ ΔΑΝΙΗΛ
16) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
18) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
19) ΑΠΕΡΓΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΓΚΙΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
3) ΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΟΣ
4) ΣΥΡΙΓΟΣ ΒΑΛΣΑΜΟΣ
5) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
6) ΤΟΠΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7) ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8) ΔΑΡΔΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9) ΠΑΜΦΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
11) ΡΕΜΠΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΑΪΟΣ
12) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13) ΒΑΡΔΑΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14) ΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ)
16) ΤΡΙΓΑΖΗ ΑΣΤΕΡΩ (ΡΟΥΛΑ)
17) ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18) ΤΣΙΧΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
19) ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5) ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ
7) ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
8) ΣΥΡΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
9) ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10) ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
11) ΠΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
12) ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13) ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
14) ΠΑΠΑΡΑΠΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
15) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
16) ΜΠΕΓΚΛΗ ΘΩΜΑΗ
17) ΧΑΤΖΗΝΑΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ
18) ΚΑΦΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΜΠΙΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2) ΠΛΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α.)

1) ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΜΗΝΑΣ
2) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2) ΚΟΥΜΑΡΕΛΛΑΣ ΟΘΩΝ
3) ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4) ΚΕΡΑΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
5) ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
6) ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ
7) ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
8) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

0) ΛΑΦΑΖΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2) ΜΑΚΡΗ ΡΑΧΗΛ
3) ΠΡΙΜΙΚΙΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4) ΚΩΝΣΤΑ ΕΛΕΝΗ
5) ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6) ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
7) ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΣ
8) ΟΜΗΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
9) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
10) ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
11) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
12) ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
13) ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14) ΚΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
15) ΓΚΙΑΤΑ ΒΑΪΑ
16) ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17) ΑΓΑΠΗΤΟΣ-ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18) ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19) ΦΥΚΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΖΕΛΑ)


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2) ΜΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
3) ΤΣΕΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4) ΧΑΪΜΑΝΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
5) ΛΟΣΤΡΟΜΟΣ ΗΛΙΑΣ
6) ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7) ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8) ΚΑΡΩΝΗ ΜΑΡΙΛΥΝ
9) ΜΩΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
10) ΚΑΤΣΙΚΑΔΑΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
11) ΚΑΒΒΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12) ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΚΑΒΑΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2) ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3) ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4) ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5) ΑΛΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7) ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
8) ΣΙΑΝΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
11) ΚΗΡΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
12) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ)
13) ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
14) ΙΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15) ΛΑΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16) ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
17) ΧΑΛΔΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18) ΚΑΡΤΑΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΔΕΜΕΡΟΥΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ
2) ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
4) ΣΑΡΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5) ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1) ΠΑΠΑΝΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
2) ΜΗΤΡΟΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΑΝΤΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
3) ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4) ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
5) ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ
6) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
7) ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9) ΜΑΥΡΟΥΔΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
10) ΜΠΑΛΑΛΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
11) ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ
13) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14) ΠΕΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15) ΡΟΥΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
16) ΣΕΡΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17) ΣΥΛΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18) ΤΣΑΔΑΡΗ ΣΟΦΙΑ


ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

1) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2) ΒΑΡΒΕΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΕΥΗ)
2) ΧΑΤΖΗΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΒΡΕΤΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
4) ΑΔΑΜ ΣΟΦΙΑ
5) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
6) ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
7) ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8) ΒΕΛΕΓΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9) ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
10) ΚΑΛΙΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11) ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ (ΛΙΔΑ)
12) ΠΑΜΟΥΚΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13) ΤΕΛΩΝΙΑΤΗ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ
14) ΠΑΓΚΑΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΕΦΗ)
15) ΚΟΥΡΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΙΒΙΚΑ)
16) ΤΣΟΥΛΦΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
17) ΚΥΡΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
18) ΠΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ

1) ΑΝΤΩΝΑΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
2) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
3) ΓΚΙΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4) ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
5) ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
6) ΚΟΥΖΗΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
7) ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
8) ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι