Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


ΑΡΤΑΣ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ
2) ΤΣΙΡΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3) ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4) ΜΟΥΣΑΒΕΡΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5) ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΠΑΠΑΣΙΩΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
4) ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)
5) ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2) ΓΚΙΡΕΜΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3) ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5) ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΖΟΡΜΠΑ - ΖΙΩΒΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ (ΡΙΤΑ)
2) ΑΛΙΦΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3) ΓΑΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4) ΓΕΙΤΟΝΑ ΟΛΓΑ
5) ΜΠΕΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΚΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΤΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3) ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4) ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5) ΠΑΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΚΙΤΣΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΜΠΟΥΡΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΤΥΡΟΒΟΛΑ ΙΩΑΝΝΑ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΝΤΖΑΜΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΓΚΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3) ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4) ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
5) ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΦΛΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
2) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
3) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΚΡΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2) ΜΑΚΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
3) ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΛΑΜΠΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2) ΜΠΟΛΟΒΙΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΛΑΜΠΡΙΝΗ
3) ΤΣΙΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2) ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3) ΚΑΤΣΑΟΥΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4) ΒΑΣΙΛΑΚΗ-ΜΗΤΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
5) ΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι