Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


ΡΟΔΟΠΗΣ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
2) ΚΑΡΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΪΧΑΝ
3) ΧΑΡΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ)
4) ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
5) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
2) ΚΑΤΡΑΝΤΖΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
3) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4) ΛΙΑΚΑΚΗ - ΜΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ
5) ΑΧΜΕΤ ΑΜΕΤ


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΤΣΟΥΜΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
3) ΤΣΟΥΡΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ
2) ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
3) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
4) ΨΑΛΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΦΑΚΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2) ΚΕΛΕΣ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ
3) ΣΠΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4) ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ(ΣΟΝΙΑ)
5) ΓΚΛΑΒΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΒΟΥΖΟΥΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ
4) ΖΛΑΤΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΓΚΙΩΡΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΠΑΛΑΒΙΤΣΙΝΗ ΑΝΝΑ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΡΙΖΑ ΦΕΒΡΩΝΙΑ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΤΣΟΛΑΚ ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ
2) ΤΣΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
3) ΧΑΣΑΝ ΤΟΥΡΓΚΑΪ
4) ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5) ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2) ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
3) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
2) ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1) ΦΙΛΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2) ΠΙΤΤΑ ΑΝΝΑ (ΤΑΤΙΑΝΑ)


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΜΑΝΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΚΙΑΣΗΦ ΤΟΥΡΓΚΑΗ
3) ΜΟΥΜΙΝ ΤΖΑΧΙΤ
4) ΣΙΣΚΙΝΙΔΟΥ ΠΩΛΙΝΑ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι