Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


ΚΙΛΚΙΣ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2) ΨΑΡΡΑ ΣΟΦΙΑ
3) ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4) ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5) ΦΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΠΑΣΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3) ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ)
4) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
5) ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3) ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2) ΣΙΛΒΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
3) ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4) ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΦΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
3) ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4) ΧΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ
5) ΤΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
2) ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3) ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΛΥΝΤΙΑ
4) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5) ΤΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΔΡΕ ΜΑΡΙΑΝΝΑ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2) ΚΟΥΛΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3) ΝΙΚΗΤΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ
4) ΠΟΤΟΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥ
5) ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΜΠΡΟΒΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
3) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΑΒΟΥΖΟΥΚΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
2) ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1) ΣΙΓΑΡΑ ΕΛΕΝΗ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2) ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ


ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

1) ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
3) ΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4) ΠΕΡΠΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ)
5) ΜΑΛΓΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι