Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
2) ΜΠΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3) ΚΟΥΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
4) ΧΑΤΖΗΖΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
2) ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ
3) ΛΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4) ΓΟΥΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΤΟΥΦΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
2) ΚΟΝΤΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΛΑΠΟΡΔΑ – ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
2) ΣΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3) ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ
4) ΝΤΙΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3) ΖΕΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
4) ΜΟΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΠΑΠΑΘΩΜΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ
2) ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
3) ΝΙΚΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
4) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΚΟΥΛΟΓΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΑΛΟΪΖΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΚΟΥΛΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2) ΛΙΟΥΖΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
3) ΖΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΤΣΑΔΗΛΑΣ ΘΩΜΑΣ
2) ΚΟΡΔΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2) ΜΑΝΟΥ-ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
3) ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
2) ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
3) ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4) ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι