Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


Α' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2) ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3) ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
4) ΜΠΟΛΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
5) ΜΗΤΑΦΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
6) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7) ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
8) ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
9) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
10) ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
11) ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ
12) ΧΑΡΙΣΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)
13) ΜΠΑΛΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14) ΚΟΜΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15) ΚΑΖΑΡΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
16) ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17) ΜΑΚΝΕΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ
18) ΛΑΜΤΖΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
19) ΜΑΝΩΛΗ-ΖΗΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ (ΟΛΙΑ)
20) ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3) ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4) ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ
5) ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6) ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ)
7) ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8) ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ
9) ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
10) ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΒΕΝΙΑΜΙΝ
11) ΠΑΝΟΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12) ΚΟΥΚΟΥΔΕΑ ΑΝΝΑ
13) ΠΡΟΚΟΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
14) ΚΙΛΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
15) ΜΑΚΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ - ΖΩΗ (ΤΖΕΛΙΝΑ)
16) ΣΑΠΙΚΑ ΡΟΔΑΝΘΗ (ΣΥΝΘΙΑ)
17) ΦΙΛΟΥ ΑΝΤΖΕΛΑ (ΑΓΓΕΛΙΚΗ)
18) ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΙΚΟΣ)
19) ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20) ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΓΡΕΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
2) ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ
3) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
4) ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5) ΜΕΪΝΤΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
6) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)
7) ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
8) ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
9) ΠΟΥΛΤΙΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ
10) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11) ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
12) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
13) ΠΑΤΣΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
14) ΧΛΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
15) ΓΙΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16) ΚΕΪΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
17) ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

0) ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
2) ΤΑΧΙΑΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
3) ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ - ΝΙΟΒΗ
4) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
5) ΠΕΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ)
6) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ)
8) ΠΑΠΑΘΕΜΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9) ΤΕΡΚΕΝΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
10) ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11) ΚΟΡΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
12) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
13) ΟΥΓΓΡΙΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
14) ΤΣΟΤΣΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
15) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
16) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
18) ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ)
19) ΣΑΜΑΡΑ ΜΥΡΤΩ
20) ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
3) ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4) ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
5) ΚΑΛΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
6) ΤΗΛΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
7) ΓΕΩΡΓΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΜΟΔΕΣΤΟΣ
8) ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ
9) ΠΑΠΑΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10) ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11) ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12) ΤΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ
13) ΒΑΛΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
14) ΚΑΠΕΤΑΝΓΙΩΡΓΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ)
15) ΤΣΙΑΟΥΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
16) ΚΑΤΣΑΝΗ - ΤΕΡΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
17) ΜΕΛΑΝΕΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ)
18) ΡΑΪΖΗ ΗΛΕΚΤΡΑ
19) ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
20) ΖΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΣΓΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3) ΤΥΠΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΛΕΜΟΝΙΑ
4) ΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ
5) ΚΥΖΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6) ΚΑΤΣΙΑΦΑ ΑΝΘΟΥΛΑ
7) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ
8) ΚΙΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
10) ΚΡΑΣΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11) ΛΑΒΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12) ΧΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
13) ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14) ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΔΑΥΪΔ
15) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16) ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17) ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΚΛΗΜΕΝΤΙΟΣ
18) ΤΕΓΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
19) ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
20) ΤΣΙΜΑΧΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2) ΚΕΦΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3) ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΓΟΥΡΝΑΣ ΠΙΕΡΡΟΣ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
2) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΓΙΟΒΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
3) ΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ
4) ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
5) ΓΚΟΥΤΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ(ΕΛΛΗ)
7) ΤΣΑΡΟΥΧΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ(ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ)


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
2) ΓΑΪΤΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ)
3) ΣΟΥΛΤΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4) ΓΕΡΟΤΖΙΑΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5) ΣΑΜΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7) ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8) ΤΖΗΜΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ)
9) ΤΕΛΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ (ΕΦΗ)
10) ΚΩΖΑΔΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)
11) ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
12) ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
13) ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ
14) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
15) ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16) ΜΑΛΑΧΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
17) ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
18) ΛΑΪΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΩΣΤΑΝΤΙΑ
19) ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20) ΑΡΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

0) ΤΖΗΜΕΡΟΣ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2) ΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
4) ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ
5) ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
2) ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3) ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4) ΣΥΜΕΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5) ΚΟΥΤΡΗ – ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
6) ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ – ΜΗΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7) ΚΟΥΖΩΦ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8) ΧΑΤΖΗΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ
9) ΤΣΑΚΑΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
10) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
11) ΚΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12) ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
13) ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΝΤΟΜΝΑ
14) ΜΠΕΧΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15) ΣΑΒΒΑΪΔΟΥ ΖΩΗ
16) ΘΕΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
17) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗ ΑΝΝΑ
18) ΣΑΛΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
19) ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΑΓΚΟΥΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ
2) ΒΑΡΝΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
3) ΒΙΤΟΥΛΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ
4) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑ
5) ΓΚΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6) ΚΑΜΑΡΕΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7) ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
8) ΚΟΝΤΟΦΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9) ΜΑΚΡΗ ΠΑΓΩΝΑ
10) ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11) ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12) ΤΣΙΦΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1) ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
2) ΛΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3) ΓΕΩΡΓΑΚΗ-ΚΟΛΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
4) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5) ΚΑΤΣΙΑΒΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6) ΚΑΤΣΙΟΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ)
7) ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8) ΚΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9) ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
10) ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11) ΠΑΛΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
12) ΠΟΛΙΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΑ)
13) ΣΤΕΦΟΥΔΗΣ ΜΟΡΦΑΚΗΣ (ΜΟΡΦΗΣ)
14) ΤΖΑΜΑΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15) ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ
16) ΤΣΙΟΜΑΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17) ΦΙΛΙΠΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
18) ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗ ΧΡΥΣΗ
19) ΧΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ
20) ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

1) ΑΫΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2) ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3) ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
4) ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5) ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6) ΤΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7) ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ
8) ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
10) ΚΟΡΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
11) ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ
12) ΜΑΝΩΛΑ ΕΛΛΗ–ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
13) ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΖΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
14) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
15) ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
16) ΠΙΓΓΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ
17) ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18) ΚΕΡΜΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ
19) ΛΥΚΟΥΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
20) ΧΡΙΣΤΙΑ ΕΛΕΝΗ


ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ

1) ΛΑΖΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι