Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


ΕΒΡΟΥ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΚΑΪΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΓΚΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
3) ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
5) ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6) ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
2) ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
3) ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4) ΡΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5) ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
6) ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2) ΔΙΜΗΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
3) ΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
4) ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
2) ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΑΘΗΝΑ
3) ΓΙΑΛΑΜΑ - ΠΑΣΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ (ΚΟΥΛΑ)
4) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5) ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
6) ΠΑΝΤΣΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΔΕΥΤΕΡΑΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
2) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3) ΤΡΕΛΛΗ ΦΑΝΗ
4) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ-ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
5) ΣΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ
6) ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΒΟΥΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ
2) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
3) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ
4) ΛΕΠΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5) ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6) ΔΟΥΔΑΚΜΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΝΤΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΧΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΜΙΧΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ZHΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΧΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
2) ΛΕΛΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3) ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
4) ΜΩΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5) ΜΙΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6) ΠΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
2) ΤΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΛΥΣΙΜΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
2) ΨΑΛΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
4) ΧΟΡΕΝ ΑΒΡΑΑΜ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΜΑΛΛΙΑΔΑ ΑΝΘΟΥΛΑ
2) ΤΑΧΤΣΗ ΑΝΝΑ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΞΟΠΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΜΠΟΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
3) ΠΕΡΕΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
4) ΔΡΑΓΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΝΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΔΑΡΜΗ ΣΟΦΙΑ
4) ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
5) ΓΡΗΓΟΡΑΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6) ΒΑΒΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ

1) ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ
2) ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι