Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


Β' ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
2) ΜΑΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΑΓΟΡΑΣΤΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
4) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
5) ΓΑΪΤΑΡΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
6) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7) ΤΣΑΚΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ
8) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9) ΛΙΑΠΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
10) ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
11) ΑΜΥΡΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
12) ΑΜΠΑΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
3) ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡIOΣ
4) ΒΕΖΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5) ΚΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
6) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ
7) ΔΑΪΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ
9) ΛΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
10) ΝΙΚΟΛΗ ΑΝΝΑ
11) ΜΥΡΩΝΗ - ΚΟΥΛΑΛΗ ΒΕΝΕΤΙΑ
12) ΠΑΠΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ)


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1) ΓΡΑΙΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
2) ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
3) ΚΙΟΣΣΕ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΕΝΝΥ)
4) ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
5) ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6) ΨΑΘΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
7) ΣΕΡΑΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
8) ΛΙΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
9) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10) ΤΣΟΥΡΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11) ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΜΑΡΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2) ΝΥΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)
4) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5) ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)
6) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7) ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
8) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ
9) ΚΑΒΟΥΝΗ ΡΟΔΗ
10) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
11) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
12) ΠΛΑΚΙΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΛΕΥΘΕΡΗΣ)


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΒΑΡΔΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2) ΚΥΓΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
3) ΡΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4) ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
5) ΜΑΑΪΤΑ ΤΖΑΜΑΛ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ
6) ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7) ΗΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8) ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9) ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
10) ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ (ΛΙΝΑ)
11) ΜΑΚΡΗ ΧΑΡΑ
12) ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΒΑΛΑΝΗ - ΝΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
3) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
4) ΣΚΟΥΛΑΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5) ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
6) ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7) ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
8) ΜΑΡΑΠΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
9) ΝΑΝΟΥΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10) ΚΟΡΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
11) ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
2) ΣΑΜΑΡΑ - ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

0) ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
2) ΚΑΡΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΚΑΪΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3) ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΑΜΜΑΝΑΤΙΔΟΥ-ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
2) ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4) ΚΥΡΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
5) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ
6) ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΟΥΤΖΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ)
7) ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8) ΔΑΜΓΚΑΛΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΠΕΠΗ)
9) ΤΣΕΜΕΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
10) ΔΕΡΓΙΑΔΕ ΜΑΡΙΑ
11) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
12) ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ)


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
2) ΧΑΛΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΦΩΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
2) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3) ΒΑΛΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4) ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5) ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)
6) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
7) ΧΑΤΖΗΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
8) ΚΑΛΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9) ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
10) ΜΗΤΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
11) ΦΑΜΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
12) ΤΑΒΗΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΑ
2) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
4) ΤΣΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
5) ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1) ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΙΣΜΗΝΗ
3) ΚΛΑΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
4) ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
5) ΛΑΘΗΡΑ ΖΩΗ
6) ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7) ΠΑΠΠΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ
8) ΠΛΟΥΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
9) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10) ΣΑΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ
11) ΤΟΥΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

1) ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2) ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
3) ΑΚΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4) ΡΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
5) ΚΟΚΟΓΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
6) ΒΟΥΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
7) ΚΑΪΝΑΜΙΣΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
8) ΤΟΥΛΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9) ΒΑΪΝΑΣ ΖΗΣΗΣ
10) ΜΠΑΤΣΙΟΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
11) ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ)
12) ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ


ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ

1) ΑΪΒΑΤΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3) ΣΥΡΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι