Δευτέρα, 10 Δεκεμβρίου 2018

 


Βουλευτικές Εκλογές
Ύποψήφιοι Βουλευτικών Εκλογών
Υποψήφιοι Σεπτεμβρίου 2015

Υποψήφιοι Ιανουαρίου 2015

Υποψήφιοι 2009

Δημοσκοπήσεις Βουλευτικών Εκλογών

Αυτοδιοικητικές Εκλογές

Υποψήφιοι Αυτοδιοικητικών Εκλογών

Ευρω-εκλογές

Υποψήφιοι Ευρω-εκλογών

Εκλογές και Ενημέρωση

Πολιτικά Κόμματα

Greek Politics Journal

Η Βουλή των Ελλήνων

Ινστιτούτα και Οργανισμοί

Μέσα Μαζικής Ενημέρωσης



Στείλτε τα σχόλιά σας
 
•GREEK POLITICS JOURNAL
  •HOME   •ΕΓΓΡΑΦΗ   •ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ  

Υποψήφιοι Βουλευτές


Α' ΑΘΗΝΩΝ
Υποψήφιοι Βουλευτές

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1) ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2) ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
3) ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4) ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5) ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
6) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΗ
7) ΗΛΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
8) ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
9) ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΣΟΦΙΑ
10) ΔΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
11) ΤΡΑΧΑΝΑΤΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
12) ΔΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΜΑΓΚΥ)
13) ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
14) ΝΙΚΟΥ-ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
15) ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16) ΤΖΙΤΖΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ
17) ΝΤΑΛΕ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
18) ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ


ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1) ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ
2) ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3) ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ)
4) ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
5) ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
6) ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
7) ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8) ΜΩΡΑΪΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
9) ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΦΟΙΒΟΣ
10) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ)
11) ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
12) ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
13) ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)
14) ΠΑΠΑΔΡΙΑΝΟΥ ΑΔΡΙΑΝΗ (ΝΟΥΛΗ)
15) ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
16) ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
17) ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ)


ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ - ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

0) ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2) ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
3) ΒΟΥΛΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4) ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
5) ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6) ΓΙΑΜΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ
7) ΓΑΡΥΦΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9) ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
10) ΖΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ
11) ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
12) ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
13) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14) ΛΕΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ
15) ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ
16) ΝΙΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ
17) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1) ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2) ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΒΡΑΧΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
4) ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
5) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ)
6) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
7) ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ)
8) ΚΑΤΩΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9) ΦΕΣΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)
10) ΤΗΝΙΟΣ ΠΛΑΤΩΝ
11) ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
12) ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13) ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15) ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΟΣ)
16) ΜΠΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17) ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
18) ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ


ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1) ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ)
2) ΣΙΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ
3) ΡΑΖΟΥ ΛΟΥΙΖΑ
4) ΛΑΜΠΡΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
5) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
6) ΛΕΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ)
7) ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΛΙΛΑ)
8) ΛΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
9) ΛΙΟΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
10) ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΤΑΤΙΑΝΑ
11) ΜΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΕΥΑ
12) ΜΠΕΝΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ)
13) ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΒΕΤΑ)
14) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ
15) ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
16) ΓΚΟΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
17) ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
18) ΓΑΡΔΟΥΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ)


ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1) ΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ
2) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΝΤΙΜΗΣ)
3) ΜΠΑΣΤΑ ΑΝΝΑ
4) ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5) ΜΥΛΩΝΑ ΕΙΡΗΝΗ
6) ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7) ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8) ΚΟΚΚΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
10) ΜΠΕΛΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ - ΒΙΟΛΕΤΑ
11) ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12) ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
13) ΜΑΓΚΑΝΙΑ ΚΑΙΤΗ
14) ΠΑΠΑΔΟΓΓΟΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15) ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
16) ΣΥΨΗ ΕΛΛΗ
17) ΣΑΜΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
18) ΛΟΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ


ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1) ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
2) ΚΙΤΣΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ


ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ


ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1) ΒΟΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
2) ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ


ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ (ΕΛ.ΛΑ.Δ.Α.)

1) ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
2) ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3) ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
4) ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1) ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
2) ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
3) ΒΙΔΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
4) ΜΑΛΛΙΝΣΟΝ ΟΥΪΛΛΙΑΜ-ΝΤΕΪΒΙΝΤ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
5) ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
6) ΜΠΑΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7) ΠΑΡΩΤΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
8) ΚΟΠΑΝΕΛΗ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ (ΖΕΤΑ)
9) ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
10) ΜΠΙΡΠΑΝΑΓΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΛΕΝΗ


ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1) ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
2) ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
3) ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
4) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ)
5) ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6) ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
7) ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
8) ΘΕΟΔΟΣΗ ΑΥΓΟΥΛΑ (ΑΥΓΗ)
9) ΣΧΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10) ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11) ΚΛΕΙΤΣΑ ΟΛΓΑ
12) ΚΕΦΑΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
13) ΛΕΚΑΚΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
14) ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
15) ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16) ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
17) ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
18) ΜΠΑΡΣΕΦΣΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ (ΜΑΝΙΑ)


δημιουργία, ξανά! Θάνος Τζήμερος

1) ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
2) ΨΑΡΑΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3) ΚΟΣΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ
5) ΠΟΔΟΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
6) ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7) ΡΕΤΣΙΝΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
8) ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9) ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
2) ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
3) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4) ΔΑΝΕΛΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
5) ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6) ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7) ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
8) ΝΙΚΟΚΑΒΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ
9) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
10) ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
11) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12) ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
13) ΗΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
14) ΚΑΠΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
15) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
16) ΘΕΟΦΙΛΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
17) ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ


ΚΚΕ(μ-λ) - Μ-Λ ΚΚΕ - ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1) ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
2) ΑΡΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3) ΒΑΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
4) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
5) ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
6) ΜΑΝΔΕΛΕΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
7) ΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8) ΝΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΙ, κοινωνία αξιών, Κόμμα Πειρατών Ελλάδας

1) ΦΕΝΕΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
2) ΜΑΛΑΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ


ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ - ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας - εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα - Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες

1) ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΕΛΠΙΣ-ΕΛΠΙΔΑ
2) ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗ
3) ΑΣΛΑΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΘΕΝΙΑ)
4) ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
5) ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
6) ΒΟΥΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
7) ΓΑΪΤΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
8) ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9) ΚΑΤΙΝΤΣΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
11) ΜΑΤΣΑΣ ΣΑΜΠΕΤΑΪ (ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
12) ΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ)
13) ΜΠΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14) ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ (ΜΑΤΙΝΑ)
15) ΣΗΦΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16) ΣΗΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17) ΣΤΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΡΣΗ
18) ΦΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ


ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ»

1) ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2) ΜΗΤΣΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ
3) ΣΜΙΤΖ ΙΩΑΝΝΑ


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1) ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2) ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3) ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)
4) ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5) ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6) ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
7) ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8) ΤΣΙΤΗΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ)
9) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
10) ΠΑΥΛΕΑ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ
11) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΙΝΑ
12) ΜΠΙΛΙΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
13) ΨΑΡΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14) ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
15) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16) ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
17) ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ


ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΙ

1) ΑΣΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
2) ΜΠΡΕΔΗΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ


 



ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ


Τα ονόματα των υποψήφιων Βουλευτών ανανεώνονται συνεχώς.
Αν δεν δείτε το όνομά σας ή εάν θέλατε να κάνετε κάποια διόρθωση παρακαλούμε ενημερώστε μας με e-mail στα: greekelectionscom@yahoo.gr,ekloges@eklogesonline.com.


Όροι Χρήσης του διεθνούς Κόμβου (Portal) www.eklogesonline.com

 
Προφίλ

Η γνώμη μας

Μοντέλο ΔΑΠΑΠ

Τα ΜΜΕ για το GreekElections

Info-Com
Research Society


Βιντεοπεριοδικό Ψηφιακού Υποψηφίου (GPJ)
Επικαιρότητα

Σύνδεσμοι